Úspěchy školy

 

EKOTÝM 2012

V desátém ročníku celostátní soutěže EKONOMICKÝ TÝM 2012, jehož organizátorem byla rada Asociace obchodních akademií, B.I.B.S., a.s. (Brno International Business School) a Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, které proběhlo 14. 3. 2012 na OA v Hodoníně a kterého se zúčastnilo celkem 23 soutěžních týmů, obsadilo družstvo naší školy ve složení: Andrea Dostálová (4. A), Štěpán Hlavatý (4. C), Michal Buday (4. A)  1. místo s celkovým počtem 231,5 bodů před Obchodní akademií Heroldovy sady, Praha 10 a OA a HŠ Havlíčkův Brod s náskokem 10 bodů na druhou školu v pořadí.

 

Cílem soutěže je, aby obchodní akademie dostaly možnost prezentovat znalosti a dovednosti svých žáků a současně se mohly představit veřejnosti jako významný typ střední odborné školy. Školy, které měly zájem o účast v soutěži, nominovaly jeden tříčlenný soutěžní tým žáků posledního ročníku oboru Obchodní akademie nebo Ekonomické lyceum (maturitní ročník byl podmínkou).

zleva: Dagmar Sekaninová, Andrea Dostálová (4. A), Štěpán Hlavatý (4. C), Michal Buday (4. A)

slavnostní vyhlášení

 


Celostátní soutěž ve fotografování 2012

Vítězkou celostátního kola fotografické soutěže Máme rádi přírodu se v kategorii středoškoláků stala žákyně Obchodní akademie Olomouc Kristýna Štadlerová z 1.C.

Organizátorem soutěže na téma „Svědomí mám čisté... myslím....“ je Hnutí Brontosaurus.

Více informací o soutěži naleznete na www.brdo.brontosaurus.cz

Název práce: "Ničím sebe, ničím okolí"

 

 


Zvolte jazyk

Přihlášení

Odebírání školních aktualit