Suplování:   Pondělí 20.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.B

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.C

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

-

-

..

..

Ma

Cu

..

-

Geršlová Lenka

-

-

..

Pr

-

..

Ma

-

Inwaldová Ivana

Zh

-

..

..

Ln

-

Ln

-

Kubaláková Libuše

Ja

Sj

..

-

-

-

-

-

Kupková Zuzana

-

Sa

Pr

-

Sa

-

Sa

-

Lavičková Petra

..

Zv

..

-

..

-

-

-

Minarovičová Jana

Li

..

Bl

Ja

..

-

-

-

Možná Blanka

..

Pr

..

-

Sd

Pr

-

-

Musilová Simona

..

-

..

..

-

Zh

..

-

Sedláčková Šárka

Zv

..

Ma

Bl

-

..

-

-

Sekaninová Dagmar

-

-

-

-

-

Ln

..

-

Tláskalová Hana

-

..

Zv

Cu

..

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

2.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Maturity

 

3.hod

supl. (Mn)

ZEM

2.C

(508)

 
 

4.hod

supl. (Sc)

SPJ

1.A (A2)

(513)

 

Chupík Zdeněk

4.hod

supl. (Tl)

ANJ

2.C (A1)

(205)

 
 

6.hod

dohled v jídelně

 
 

7.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Maturity

Jančí Ilona

1.hod

supl. (Ku)

STA

1.A

(411)

 
 

2.hod

odpadá

ESO

4.C (A1)

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

Joch Jaroslav

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

MAT

4.A (A1)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

MAT

4.A (A2)

 

Maturity

Lisická Jarmila

1.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A

(408)

 
 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A2)

 

Studijní volno

Lněničková Hana

4.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Praxe

 

5.hod

dohled v jídelně

 
 

6.hod

supl. (Sn)

EKO

2.A

(408)

 
 

7.hod

supl. (Iw)

EKO

1.B

(406)

 

Marek Pavel

3.hod

supl. (Sc)

IKT

1.C (A2)

(401)

 
 

4.hod

odpadá

IKT

4.A (A1)

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Ce)

IKT

1.C (A1)

(402)

 
 

7.hod

dohled v jídelně

 

Procházková Iveta

2.hod

supl. (Mo)

CJL

2.B

(512)

 
 

3.hod

supl. (Kp)

CJL

1.A

(406)

 
 

4.hod

supl. (Gr)

CJL

1.B

(514)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Praxe

 

6.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(411)

 

Šístková Jarmila

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

Švaňhalová Jana

2.hod

supl. (Kp)

PEK

1.A

(404)

 
 

4.hod

změna

CJL

2.A

(410)

 
 

5.hod

supl. (Kp)

PEK

1.B

(404)

 
 

7.hod

spojeno (Kp)

PEK

2.B (A2)

(403)

 

Švéda Jakub

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Praxe

Toman Josef

2.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Maturity

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

Urbánek Vít

4.hod

změna

OBN

2.B

(411)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

3.A (A1)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A (A1)

 

Praxe

Zahradová Marcela

1.hod

supl. (Iw)

EKO

1.C

(510)

 
 

3.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Praxe

 

6.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(204)

 

Zavadilová Hana

1.hod

supl. (Sc)

ANJ

1.B (A1)

(202)

 
 

2.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(205)

 
 

3.hod

supl. (Tl)

ANJ

2.B (A2)

(511)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

STA

 

(411)

supluje

Jančí Ilona

(Ku)

 

2.hod

PEK

 

(404)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

 

3.hod

CJL

 

(406)

supluje

Procházková Iveta

(Kp)

 

4.hod

SPJ

A2

(513)

supluje

Blahová Pavla

(Sc)

1.B

1.hod

ANJ

A1

(202)

supluje

Zavadilová Hana

(Sc)

 

4.hod

CJL

 

(514)

supluje

Procházková Iveta

(Gr)

 

5.hod

PEK

 

(404)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

 

7.hod

EKO

 

(406)

supluje

Lněničková Hana

(Iw)

1.C

1.hod

EKO

 

(510)

supluje

Zahradová Marcela

(Iw)

 

3.hod

IKT

A2

(401)

supluje

Marek Pavel

(Sc)

 

5.hod

IKT

A1

(402)

supluje

Marek Pavel

(Ce)

 

6.hod

CJL

 

(411)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

2.A

1.hod

MAT

 

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

2.hod

ANJ

A1

(205)

supluje

Zavadilová Hana

(La)

 

4.hod

CJL

 

(410)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

6.hod

EKO

 

(408)

supluje

Lněničková Hana

(Sn)

2.B

2.hod

CJL

 

(512)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

 

3.hod

ANJ

A2

(511)

supluje

Zavadilová Hana

(Tl)

 

4.hod

OBN

 

(411)

změna

Urbánek Vít

 
 

6.hod

EKO

 

(204)

supluje

Zahradová Marcela

(Ms)

 

7.hod

PEK

A2

(403)

spojí

Švaňhalová Jana

(Kp)

2.C

3.hod

ZEM

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Mn)

 

4.hod

ANJ

A1

(205)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

6.hod

CJL

   

odpadá

 

(Gr)

 

 

Suplování:   Úterý 21.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.B

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.C

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

..

..

-

-

..

-

Ma

Ma

Geršlová Lenka

..

-

Pr

-

..

..

-

-

Inwaldová Ivana

Ln

Sa

..

..

-

-

-

-

Kubaláková Libuše

..

..

-

Zh

Zh

-

-

-

Kupková Zuzana

-

..

Sa

..

..

-

-

Sa

Lavičková Petra

Tm

..

..

-

-

-

..

..

Minarovičová Jana

-

Jo

..

..

-

..

-

..

Možná Blanka

..

..

-

Sa

-

Pr

..

..

Musilová Simona

-

-

-

Zh

Zh

Zh

-

Bl

Sedláčková Šárka

-

-

Zv

Jo

-

-

..

..

Sekaninová Dagmar

..

..

-

-

Ln

-

-

-

Tláskalová Hana

Zv

-

..

..

-

-

..

..

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Studijní volno

 

8.hod

supl. (Ms)

HOZ

2.A

(510)

 

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.A (C1)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Praxe

Jančí Ilona

1.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(408)

 
 

2.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(408)

 
 

3.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(214)

 
 

4.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(214)

 

Joch Jaroslav

2.hod

supl. (Mn)

MAT

1.B (A1)

(514)

 
 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Studijní volno

Kubín Igor

7.hod

odpadá

MCV

4.C (C1)

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

MCV

4.C (C1)

 

Studijní volno

Lisická Jarmila

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Praxe

Lněničková Hana

1.hod

supl. (Iw)

EKO

1.B

(204)

 
 

3.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Praxe

 

5.hod

supl. (Sn)

EKO

2.A

(406)

 
 

6.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Studijní volno

Marek Pavel

5.hod

odpadá

IKT

4.A (A2)

 

Maturity

 

7.hod

supl. (Ce)

IKT

2.B (A2)

(402)

 
 

8.hod

supl. (Ce)

IKT

2.B (A2)

(402)

 

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Maturity

Procházková Iveta

1.hod

změna

DEJ

2.C

(513)

 
 

3.hod

supl. (Gr)

DEJ

2.B

(410)

 
 

4.hod

změna

DEJ

1.A

(406)

 
 

5.hod

změna

DEJ

1.C

(412)

 
 

6.hod

supl. (Mo)

DEJ

1.B

(514)

 
 

7.hod

odpadá

CJL

3.C (A1)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

PSY

3.C

 

Praxe

Švaňhalová Jana

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

PEK

4.B (A2)

 

Maturity

 

3.hod

supl. (Kp)

CJL

1.A

(406)

 
 

4.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 
 

5.hod

odpadá

PEK

3.C (A1)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

PEK

4.B (A1)

 

Maturity

 

8.hod

supl. (Kp)

PEK

1.B

(404)

 

Toman Josef

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Studijní volno

Urbánek Vít

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturity

Zahradová Marcela

3.hod

odpadá

EKT

4.B (C2)

 

Maturity

 

4.hod

supl. (Ku)

UCE

2.B (A1)

(204)

 
 

4.hod

spojeno (Ms)

UCE

2.B (A2)

(204)

 
 

5.hod

supl. (Ku)

UCE

2.B (A1)

(204)

 
 

5.hod

spojeno (Ms)

UCE

2.B (A2)

(204)

 
 

6.hod

supl. (Ms)

HOZ

1.A

(508)

 

Zavadilová Hana

1.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(511)

 
 

3.hod

supl. (Sc)

ANJ

1.C (A2)

(515)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

CJL

 

(406)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

 

4.hod

DEJ

 

(406)

změna

Procházková Iveta

 
 

6.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Zahradová Marcela

(Ms)

1.B

1.hod

EKO

 

(204)

supluje

Lněničková Hana

(Iw)

 

2.hod

MAT

A1

(514)

supluje

Joch Jaroslav

(Mn)

 

6.hod

DEJ

 

(514)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

 

8.hod

PEK

 

(404)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

1.C

1.hod

ANJ

A1

(511)

supluje

Zavadilová Hana

(Tl)

 

3.hod

ANJ

A2

(515)

supluje

Zavadilová Hana

(Sc)

 

4.hod

CJL

 

(412)

supluje

Švaňhalová Jana

(Mo)

 

5.hod

DEJ

 

(412)

změna

Procházková Iveta

 
 

8.hod

ZEM

   

odpadá

 

(Mn)

2.A

1.hod

UCE

A2

(408)

změna

Jančí Ilona

 
 

2.hod

UCE

A2

(408)

změna

Jančí Ilona

 
 

3.hod

UCE

A1

(214)

změna

Jančí Ilona

 
 

4.hod

UCE

A1

(214)

změna

Jančí Ilona

 
 

5.hod

EKO

 

(406)

supluje

Lněničková Hana

(Sn)

 

8.hod

HOZ

 

(510)

supluje

Blahová Pavla

(Ms)

2.B

3.hod

DEJ

 

(410)

supluje

Procházková Iveta

(Gr)

 

4.hod

UCE

A1

(204)

supluje

Zahradová Marcela

(Ku)

 

4.hod

UCE

A2

(204)

spojí

Zahradová Marcela

(Ms)

 

5.hod

UCE

A1

(204)

supluje

Zahradová Marcela

(Ku)

 

5.hod

UCE

A2

(204)

spojí

Zahradová Marcela

(Ms)

 

7.hod

IKT

A2

(402)

supluje

Marek Pavel

(Ce)

 

8.hod

IKT

A2

(402)

supluje

Marek Pavel

(Ce)

2.C

1.hod

DEJ

 

(513)

změna

Procházková Iveta

 

 

 

Suplování:   Středa 22.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.B

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.C

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

..

..

-

-

-

..

..

-

Geršlová Lenka

-

..

..

Pr

-

Sa

Sa

-

Inwaldová Ivana

..

-

..

..

-

Zh

..

-

Kubaláková Libuše

..

..

..

..

-

-

Ja

-

Kupková Zuzana

Ma

-

Li

..

Ja

-

-

-

Lavičková Petra

..

-

-

Zv

Ma

-

-

-

Minarovičová Jana

-

..

-

Li

Bl

Li

-

-

Možná Blanka

-

-

Zh

..

Pr

Pr

-

-

Musilová Simona

Bl

..

..

-

..

-

-

-

Sedláčková Šárka

..

-

Ma

..

Cu

-

..

-

Sekaninová Dagmar

..

..

..

-

-

-

-

-

Šístková Jarmila

..

Zh

..

-

..

     

Tláskalová Hana

Ja

Ja

Cu

-

-

..

..

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Mn)

ZEM

2.C

(508)

 

Chupík Zdeněk

3.hod

supl. (Tl)

ANJ

2.B (A2)

(511)

 
 

5.hod

supl. (Sc)

ANJ

1.A (A2)

(205)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Praxe

Jančí Ilona

1.hod

supl. (Tl)

UCE

2.C (A1)

(513)

 
 

2.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(412)

 
 

5.hod

supl. (Kp)

UCE

2.A (A2)

(214)

 
 

6.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Maturity

 

7.hod

supl. (Ku)

STA

1.A

(411)

 

Joch Jaroslav

5.hod

odpadá

MAT

3.A (A1)

 

Praxe

Lisická Jarmila

1.hod

změna

MAT

2.B

(411)

 
 

3.hod

supl. (Kp)

PEK

1.A

(404)

 
 

4.hod

supl. (Mn)

MAT

1.B (A2)

(514)

 
 

6.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A

(408)

 

Marek Pavel

1.hod

supl. (Kp)

PEK

1.C

(404)

 
 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A1)

 

Studijní volno

 

3.hod

supl. (Sc)

IKT

1.C (A2)

(401)

 
 

5.hod

dohled v jídelně

 

Procházková Iveta

1.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Praxe

 

3.hod

změna

DEJ

2.A

(406)

 
 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Studijní volno

 

5.hod

supl. (Mo)

CJL

2.B

(408)

 
 

6.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 

Šístková Jarmila

7.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

Švaňhalová Jana

4.hod

odpadá

PEK

4.A (A2)

 

Maturity

 

6.hod

supl. (Gr)

CJL

2.C

(513)

 
 

7.hod

supl. (Gr)

CJL

1.B

(514)

 

Švéda Jakub

6.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Praxe

Toman Josef

5.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Maturity

Zahradová Marcela

2.hod

supl. (Sj)

RUJ

2.B (A2)

(411)

 
 

3.hod

supl. (Mo)

HOZ

1.B

(508)

 
 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Praxe

 

6.hod

supl. (Iw)

EKO

1.B

(514)

 

Zavadilová Hana

4.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(205)

 
 

6.hod

odpadá

KAJ

4.C (C1)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.C (C1)

 

Studijní volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

PEK

 

(404)

supluje

Lisická Jarmila

(Kp)

 

5.hod

ANJ

A2

(205)

supluje

Chupík Zdeněk

(Sc)

 

7.hod

STA

 

(411)

supluje

Jančí Ilona

(Ku)

1.B

1.hod

ANJ

A1

 

odpadá

 

(Sc)

 

1.hod

RUJ

A2

 

odpadá

 

(Sj)

 

3.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Zahradová Marcela

(Mo)

 

4.hod

MAT

A2

(514)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

6.hod

EKO

 

(514)

supluje

Zahradová Marcela

(Iw)

 

7.hod

CJL

 

(514)

supluje

Švaňhalová Jana

(Gr)

1.C

1.hod

PEK

 

(404)

supluje

Marek Pavel

(Kp)

 

2.hod

ANJ

A1

(412)

supluje

Jančí Ilona

(Tl)

 

3.hod

IKT

A2

(401)

supluje

Marek Pavel

(Sc)

 

6.hod

CJL

 

(412)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

2.A

3.hod

DEJ

 

(406)

změna

Procházková Iveta

 
 

4.hod

ANJ

A1

(205)

supluje

Zavadilová Hana

(La)

 

5.hod

UCE

A2

(214)

supluje

Jančí Ilona

(Kp)

 

6.hod

MAT

 

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

2.B

1.hod

MAT

 

(411)

změna

Lisická Jarmila

 
 

2.hod

RUJ

A2

(411)

supluje

Zahradová Marcela

(Sj)

 

3.hod

ANJ

A2

(511)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

5.hod

CJL

 

(408)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

2.C

1.hod

UCE

A1

(513)

supluje

Jančí Ilona

(Tl)

 

5.hod

ZEM

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Mn)

 

6.hod

CJL

 

(513)

supluje

Švaňhalová Jana

(Gr)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 23.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.B

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.C

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

-

..

..

..

..

-

-

-

Geršlová Lenka

Sa

-

Ur

-

..

Pr

-

..

Inwaldová Ivana

..

..

..

Zh

-

Zh

-

-

Kubaláková Libuše

..

..

..

..

Tm

-

-

Ja

Kupková Zuzana

..

Ma

-

..

-

Tm

Sd

Sa

Lavičková Petra

-

..

..

..

-

-

..

..

Minarovičová Jana

Jo

-

..

-

Li

Li

-

..

Možná Blanka

..

-

..

..

-

..

-

..

Musilová Simona

Bl

..

Ln

-

Ja

-

-

-

Sedláčková Šárka

-

..

Cu

..

Zv

Bl

-

..

Sekaninová Dagmar

..

..

Jo

Ln

-

-

-

-

Tláskalová Hana

-

-

-

Zv

..

Cu

-

..

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

supl. (Ms)

HOZ

2.A

(508)

 
 

6.hod

supl. (Sc)

SPJ

1.A (A2)

(414)

 

Chupík Zdeněk

3.hod

supl. (Sc)

ANJ

1.B (A1)

(202)

 
 

6.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(511)

 
 

7.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Maturity

Jančí Ilona

1.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Ms)

UCE

2.B (A2)

(214)

 
 

6.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(214)

 
 

8.hod

supl. (Ku)

STA

1.B

(514)

 

Joch Jaroslav

1.hod

supl. (Mn)

MAT

1.B

(514)

 
 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

MCV

4.A (C1)

 

Maturity

Lisická Jarmila

1.hod

přesun <<

MAT

2.B (A2)

(410)

z 24.5. 7.hod

 

2.hod

změna

MAT

2.B

(410)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A (A2)

(408)

 
 

6.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A (A1)

(408)

 

Lněničková Hana

1.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Studijní volno

 

3.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(204)

 
 

4.hod

supl. (Sn)

EKO

2.A

(204)

 
 

7.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Praxe

Marek Pavel

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

IKT

3.B (A2)

 

Praxe

 

2.hod

supl. (Kp)

PEK

1.B

(404)

 
 

3.hod

odpadá

IKT

4.B (A2)

 

Maturity

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Studijní volno

Procházková Iveta

6.hod

supl. (Gr)

CJL

2.B

(411)

 
 

7.hod

odpadá

PSY

3.C

 

Praxe

Švaňhalová Jana

1.hod

supl. (Gr)

CJL

2.C

(513)

 
 

2.hod

změna

CJL

2.A

(406)

 
 

6.hod

dohled v jídelně

 
 

8.hod

supl. (Kp)

PEK

1.A

(404)

 

Švéda Jakub

3.hod

spojeno (Ur)

TEV

1.A (A2)

(601)

 
 

7.hod

supl. (Kp)

PEK

1.C

(404)

 
 

8.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Studijní volno

Toman Josef

5.hod

supl. (Ku)

NEJ

2.B (A1)

(515)

 
 

6.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Studijní volno

Urbánek Vít

3.hod

supl. (Gr)

OBN

2.A

(406)

 

Zahradová Marcela

1.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.A (A2)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Iw)

EKO

1.C

(406)

 
 

6.hod

supl. (Iw)

EKO

1.B

(406)

 
 

7.hod

odpadá

EKT

4.A (C2)

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

EKT

4.A (C2)

 

Maturity

Zavadilová Hana

3.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Tl)

ANJ

2.B (A2)

(512)

 
 

5.hod

dohled v jídelně

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

3.B (A2)

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Kp)

 

3.hod

TEV

A2

(601)

spojí

Švéda Jakub

(Ur)

 

6.hod

SPJ

A2

(414)

supluje

Blahová Pavla

(Sc)

 

8.hod

PEK

 

(404)

supluje

Švaňhalová Jana

(Kp)

1.B

1.hod

MAT

 

(514)

supluje

Joch Jaroslav

(Mn)

 

2.hod

PEK

 

(404)

supluje

Marek Pavel

(Kp)

 

3.hod

ANJ

A1

(202)

supluje

Chupík Zdeněk

(Sc)

 

6.hod

EKO

 

(406)

supluje

Zahradová Marcela

(Iw)

 

8.hod

STA

 

(514)

supluje

Jančí Ilona

(Ku)

1.C

4.hod

EKO

 

(406)

supluje

Zahradová Marcela

(Iw)

 

6.hod

ANJ

A1

(511)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

7.hod

PEK

 

(404)

supluje

Švéda Jakub

(Kp)

2.A

1.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Ms)

 

2.hod

CJL

 

(406)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

3.hod

OBN

 

(406)

supluje

Urbánek Vít

(Gr)

 

4.hod

EKO

 

(204)

supluje

Lněničková Hana

(Sn)

 

5.hod

MAT

A2

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

6.hod

MAT

A1

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

6.hod

UCE

A2

(214)

změna

Jančí Ilona

 

2.B

1.hod

MAT

A2

(410)

přesun <<

Lisická Jarmila

z 24.5. (Pá) 7.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Mo)

 

2.hod

MAT

 

(410)

změna

Lisická Jarmila

 
 

3.hod

EKO

 

(204)

supluje

Lněničková Hana

(Ms)

 

4.hod

ANJ

A2

(512)

supluje

Zavadilová Hana

(Tl)

 

5.hod

NEJ

A1

(515)

supluje

Toman Josef

(Ku)

 

5.hod

UCE

A2

(214)

supluje

Jančí Ilona

(Ms)

 

6.hod

CJL

 

(411)

supluje

Procházková Iveta

(Gr)

2.C

1.hod

CJL

 

(513)

supluje

Švaňhalová Jana

(Gr)

 

 

Suplování:   Pátek 24.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.B

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

4.C

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Stud

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

Li

Sa

..

Ur

-

Li

-

-

Geršlová Lenka

Kp

-

..

..

-

..

..

 

Inwaldová Ivana

..

..

Zh

Bl

-

-

-

 

Kubaláková Libuše

..

..

..

..

-

-

   

Lavičková Petra

..

..

Cu

..

-

-

   

Minarovičová Jana

-

..

Jo

-

..

..

   

Možná Blanka

-

-

Pr

..

-

-

-

-

Musilová Simona

Zh

..

..

-

..

..

Ma

 

Sedláčková Šárka

..

-

-

..

Bl

..

   

Sekaninová Dagmar

-

-

-

-

-

-

   

Tláskalová Hana

..

Zv

-

Cu

Cu

-

   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

213

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

214

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Maturity

 

4.hod

supl. (Iw)

SPJ

2.C (A2)

(414)

 
 

5.hod

supl. (Sc)

SPJ

1.A (A2)

(414)

 
 

6.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Praxe

Chupík Zdeněk

3.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(511)

 
 

4.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(512)

 
 

5.hod

supl. (Tl)

ANJ

2.C (A1)

(512)

 
 

6.hod

přesun <<

NEJ

1.B (A1)

(413)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

NEJ

1.B (A1)

 

na 6.hod

Jančí Ilona

2.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(406)

 
 

3.hod

změna

UCE

2.C (A1)

(410)

 
 

4.hod

změna

UCE

2.C (A1)

(410)

 

Joch Jaroslav

1.hod

změna

MAT

1.A

(509)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Maturity

 

3.hod

supl. (Mn)

MAT

1.B

(514)

 
 

4.hod

odpadá

MAT

4.C (A2)

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

MAT

4.C (A1)

 

Studijní volno

Kupková Zuzana

1.hod

supl. (Gr)

CJL

1.B

(514)

 
 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A1)

 

Praxe

Lisická Jarmila

1.hod

supl. (Ce)

IKT

2.C (A2)

(403)

 
 

2.hod

změna

MAT

2.B (A1)

(408)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Praxe

 

6.hod

supl. (Ce)

IKT

1.C (A1)

(402)

 
 

7.hod

přesun >>

MAT

2.B (A2)

 

na 23.5. 1.hod

Marek Pavel

7.hod

dohled v jídelně

 
 

7.hod

odpadá

IKT

3.A (A1)

 

Praxe

Procházková Iveta

1.hod

přesun >>

DEJ

1.C

 

na 2.hod

 

2.hod

přesun <<

DEJ

1.C

(412)

z 1.hod

 

3.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 
 

4.hod

přesun <<

DEJ

1.A

(406)

z 7.hod

 

6.hod

změna

DEJ

2.A

(410)

 
 

7.hod

přesun >>

DEJ

1.A

 

na 4.hod

Šístková Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

přesun <<

RUJ

1.B (A2)

(413)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

RUJ

1.B (A2)

 

na 5.hod

Šušková Petra

5.hod

přesun <<

BIO

1.C

(508)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

BIO

1.C

 

na 5.hod

Švaňhalová Jana

1.hod

změna

CJL

2.A

(410)

 
 

2.hod

supl. (Ce)

PEK

2.C (A2)

(403)

 
 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A2)

 

Praxe

Švéda Jakub

3.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Praxe

 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturity

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Studijní volno

 

5.hod

přesun <<

NEJ

2.B (A1)

(412)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

NEJ

2.B (A1)

 

na 5.hod

Urbánek Vít

3.hod

odpadá

TEV

3.C (A2)

 

Praxe

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturity

Zahradová Marcela

1.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(204)

 
 

2.hod

přesun <<

EKO

1.A

(204)

z 4.hod

 

3.hod

supl. (Iw)

UCE

2.C (A2)

(513)

 
 

4.hod

přesun >>

EKO

1.A

 

na 2.hod

Zavadilová Hana

1.hod

odpadá

ANJ

4.C (A1)

 

Studijní volno

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

ANJ

3.C (A1)

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(509)

změna

Joch Jaroslav

 
 

2.hod

EKO

 

(204)

přesun <<

Zahradová Marcela

z 4.hod

 

4.hod

DEJ

 

(406)

přesun <<

Procházková Iveta

z 7.hod

 

5.hod

SPJ

A2

(414)

supluje

Blahová Pavla

(Sc)

 

7.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 4.hod

1.B

1.hod

CJL

 

(514)

supluje

Kupková Zuzana

(Gr)

 

3.hod

MAT

 

(514)

supluje

Joch Jaroslav

(Mn)

 

5.hod

RUJ

A2

(413)

přesun <<

Šístková Jarmila

z 7.hod

 

6.hod

NEJ

A1

(413)

přesun <<

Chupík Zdeněk

z 7.hod

 

7.hod

NEJ

A1

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

RUJ

A2

 

přesun >>

 

na 5.hod

1.C

1.hod

DEJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

DEJ

 

(412)

přesun <<

Procházková Iveta

z 1.hod

 

3.hod

CJL

 

(412)

supluje

Procházková Iveta

(Mo)

 

4.hod

ANJ

A1

(512)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

5.hod

BIO

 

(508)

přesun <<

Šušková Petra

z 7.hod

 

6.hod

IKT

A1

(402)

supluje

Lisická Jarmila

(Ce)

 

7.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.A

1.hod

CJL

 

(410)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

2.hod

UCE

A1

(406)

změna

Jančí Ilona

 
 

3.hod

ANJ

A1

(511)

supluje

Chupík Zdeněk

(La)

 

6.hod

DEJ

 

(410)

změna

Procházková Iveta

 
 

7.hod

OBN

   

odpadá

 

(Gr)

2.B

1.hod

EKO

 

(204)

supluje

Zahradová Marcela

(Ms)

 

2.hod

MAT

A1

(408)

změna

Lisická Jarmila

 
 

5.hod

NEJ

A1

(412)

přesun <<

Toman Josef

z 7.hod

 

7.hod

MAT

A2

 

přesun >>

 

na 23.5. (Čt) 1.hod

 

7.hod

NEJ

A1

 

přesun >>

 

na 5.hod

2.C

1.hod

IKT

A2

(403)

supluje

Lisická Jarmila

(Ce)

 

2.hod

PEK

A2

(403)

supluje

Švaňhalová Jana

(Ce)

 

3.hod

UCE

A1

(410)

změna

Jančí Ilona

 
 

3.hod

UCE

A2

(513)

supluje

Zahradová Marcela

(Iw)

 

4.hod

UCE

A1

(410)

změna

Jančí Ilona

 
 

4.hod

SPJ

A2

(414)

supluje

Blahová Pavla

(Iw)

 

5.hod

ANJ

A1

(512)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

 

Suplování:   Pondělí 27.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Chupík Zdeněk

-

-

Ku

..

Tm

-

..

-

Jančí Ilona

..

..

           

Joch Jaroslav

..

..

-

..

-

-

-

-

Kubín Igor

-

-

-

Mn

Li

-

-

-

Lavičková Petra

..

Tl

..

-

..

-

-

-

Možná Blanka

..

Sa

..

-

Tl

Sa

-

-

Musilová Simona

..

-

..

..

-

Iw

..

-

Procházková Iveta

-

-

-

..

..

-

-

-

Zahradová Marcela

..

Bl

..

-

Sn

-

-

-

Zavadilová Hana

..

-

..

Iw

Sc

..

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

2.hod

supl. (Zh)

HOZ

1.B

(508)

 

Černá Ivana

3.hod

odpadá

IKT

3.C (A2)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

IKT

3.C (A2)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

UCE

4.A (A2)

 

Volno

Geršlová Lenka

3.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Volno

Inwaldová Ivana

3.hod

odpadá

FIP

4.B (A1)

 

Volno

 

4.hod

supl. (Zv)

UCE

2.C (A2)

(513)

 
 

6.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(406)

 

Jančí Ilona

3.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

Kubaláková Libuše

3.hod

supl. (Cu)

NEJ

1.B (A1)

(514)

 

Lisická Jarmila

1.hod

odpadá

IKT

4.C (A2)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A2)

 

Maturity

 

5.hod

supl. (Kn)

MAT

2.C

(513)

 

Lněničková Hana

4.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Praxe

Marek Pavel

4.hod

odpadá

IKT

4.A (A1)

 

Volno

Minarovičová Jana

1.hod

změna

MAT

2.A

(509)

 
 

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Kn)

MAT

1.C

(412)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Volno

Sedláčková Šárka

2.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Praxe

 

5.hod

supl. (Zv)

ANJ

1.C (A2)

(202)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Praxe

Sekaninová Dagmar

5.hod

supl. (Zh)

EKO

1.A

(406)

 
 

6.hod

změna

EKO

2.A

(408)

 
 

7.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Volno

Šístková Jarmila

2.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

4.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

Švaňhalová Jana

2.hod

supl. (Mo)

CJL

2.B

(408)

 
 

4.hod

změna

CJL

2.A

(408)

 
 

6.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 

Švéda Jakub

6.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A (A2)

 

Praxe

Tláskalová Hana

2.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(205)

 
 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

Toman Josef

2.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

 

5.hod

supl. (Cu)

NEJ

2.A (A1)

(413)

 
 

6.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

Urbánek Vít

4.hod

změna

OBN

2.B

(509)

 
 

6.hod

odpadá

TEV

3.A (A1)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.A (A1)

 

Praxe

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

EKO

 

(406)

supluje

Sekaninová Dagmar

(Zh)

1.B

2.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Zh)

 

3.hod

NEJ

A1

(514)

supluje

Kubaláková Libuše

(Cu)

1.C

4.hod

MAT

 

(412)

supluje

Minarovičová Jana

(Kn)

 

5.hod

ANJ

A2

(202)

supluje

Sedláčková Šárka

(Zv)

 

6.hod

CJL

 

(412)

supluje

Švaňhalová Jana

(Mo)

2.A

1.hod

MAT

 

(509)

změna

Minarovičová Jana

 
 

2.hod

ANJ

A1

(205)

supluje

Tláskalová Hana

(La)

 

4.hod

CJL

 

(408)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

5.hod

NEJ

A1

(413)

supluje

Toman Josef

(Cu)

 

6.hod

EKO

 

(408)

změna

Sekaninová Dagmar

 

2.B

2.hod

CJL

 

(408)

supluje

Švaňhalová Jana

(Mo)

 

4.hod

OBN

 

(509)

změna

Urbánek Vít

 
 

6.hod

EKO

 

(406)

supluje

Inwaldová Ivana

(Ms)

2.C

4.hod

UCE

A2

(513)

supluje

Inwaldová Ivana

(Zv)

 

5.hod

MAT

 

(513)

supluje

Lisická Jarmila

(Kn)

 

 

Suplování:   Úterý 28.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Chupík Zdeněk

-

-

..

..

-

Tm

-

..

Inwaldová Ivana

       

-

-

-

 

Joch Jaroslav

Mn

..

Ln

..

-

..

Sa

-

Kubín Igor

-

Iw

Li

Li

-

-

..

..

Lavičková Petra

Ln

..

..

-

-

-

..

..

Možná Blanka

..

..

-

Kp

-

Gr

..

..

Musilová Simona

-

-

-

Ce

Ce

Ku

-

Bl

Procházková Iveta

Gr

-

..

Gr

Gr

-

..

..

Švaňhalová Jana

-

..

-

         

Zahradová Marcela

-

-

..

..

-

..

-

Sn

Zavadilová Hana

-

-

..

..

-

-

-

..

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

402

   

Proj

Proj

Proj

Proj

   

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Maturity

 

8.hod

supl. (Ms)

HOZ

2.A

(510)

 

Černá Ivana

1.hod

odpadá

UCE

3.B (A1)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.B (A1)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Ms)

UCE

2.B (A2)

(408)

 
 

5.hod

supl. (Ms)

UCE

2.B (A2)

(408)

 

Geršlová Lenka

1.hod

supl. (Pr)

DEJ

2.C

(513)

 
 

3.hod

změna

DEJ

2.B

(410)

 
 

4.hod

supl. (Pr)

DEJ

1.A

(406)

 
 

5.hod

supl. (Pr)

DEJ

1.C

(412)

 
 

6.hod

supl. (Mo)

DEJ

1.B

(514)

 

Inwaldová Ivana

2.hod

supl. (Kn)

EKO

1.C

(412)

 
 

3.hod

odpadá

EKO

3.A

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

EKO

3.A

 

Praxe

Jančí Ilona

1.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(408)

 
 

2.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(408)

 
 

3.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(411)

 
 

4.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(411)

 

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

 

6.hod

supl. (Ms)

STA

1.A

(406)

 
 

7.hod

dohled v jídelně

 

Kupková Zuzana

2.hod

odpadá

PEK

3.A (A1)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 
 

5.hod

odpadá

PEK

3.C (A2)

 

Praxe

Lisická Jarmila

3.hod

supl. (Kn)

MAT

2.C (A1)

(213)

 
 

4.hod

supl. (Kn)

MAT

2.C (A2)

(213)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Praxe

Lněničková Hana

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Praxe

 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

3.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Maturity

Marek Pavel

5.hod

odpadá

IKT

4.A (A2)

 

Volno

Minarovičová Jana

1.hod

supl. (Jo)

MAT

1.A

(412)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

MAT

3.C (A2)

 

Praxe

 

6.hod

přesun <<

ZEM

1.C

(508)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZEM

1.C

 

na 6.hod

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKT

4.B (C1)

 

Volno

Sedláčková Šárka

7.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Praxe

Sekaninová Dagmar

1.hod

odpadá

UCE

3.B (A2)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

změna

EKO

2.A

(411)

 
 

8.hod

supl. (Zh)

EKO

1.A

(406)

 

Švaňhalová Jana

4.hod

odpadá

PEK

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

PEK

3.C (A1)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

PEK

4.B (A1)

 

Volno

 

7.hod

supl. (Jo)

OBN

2.C

(513)

 

Tláskalová Hana

3.hod

odpadá

KAJ

4.A (C2)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

KAJ

4.A (C2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Maturity

 

6.hod

supl. (Cu)

NEJ

2.A (A1)

(413)

 

Urbánek Vít

7.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Volno

 

8.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(412)

supluje

Minarovičová Jana

(Jo)

 

4.hod

DEJ

 

(406)

supluje

Geršlová Lenka

(Pr)

 

6.hod

STA

 

(406)

supluje

Kubaláková Libuše

(Ms)

 

8.hod

EKO

 

(406)

supluje

Sekaninová Dagmar

(Zh)

1.B

6.hod

DEJ

 

(514)

supluje

Geršlová Lenka

(Mo)

1.C

2.hod

EKO

 

(412)

supluje

Inwaldová Ivana

(Kn)

 

4.hod

CJL

 

(412)

supluje

Kupková Zuzana

(Mo)

 

5.hod

DEJ

 

(412)

supluje

Geršlová Lenka

(Pr)

 

6.hod

ZEM

 

(508)

přesun <<

Minarovičová Jana

z 8.hod

 

8.hod

ZEM

   

přesun >>

 

na 6.hod

2.A

1.hod

UCE

A2

(408)

změna

Jančí Ilona

 
 

2.hod

UCE

A2

(408)

změna

Jančí Ilona

 
 

3.hod

UCE

A1

(411)

změna

Jančí Ilona

 
 

4.hod

UCE

A1

(411)

změna

Jančí Ilona

 
 

5.hod

EKO

 

(411)

změna

Sekaninová Dagmar

 
 

6.hod

NEJ

A1

(413)

supluje

Toman Josef

(Cu)

 

8.hod

HOZ

 

(510)

supluje

Blahová Pavla

(Ms)

2.B

3.hod

DEJ

 

(410)

změna

Geršlová Lenka

 
 

4.hod

UCE

A2

(408)

supluje

Černá Ivana

(Ms)

 

5.hod

UCE

A2

(408)

supluje

Černá Ivana

(Ms)

2.C

1.hod

DEJ

 

(513)

supluje

Geršlová Lenka

(Pr)

 

3.hod

MAT

A1

(213)

supluje

Lisická Jarmila

(Kn)

 

4.hod

MAT

A2

(213)

supluje

Lisická Jarmila

(Kn)

 

7.hod

OBN

 

(513)

supluje

Švaňhalová Jana

(Jo)

 

 

Suplování:   Středa 29.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Inwaldová Ivana

           

..

 

Joch Jaroslav

-

Mn

-

Li

..

Sa

-

-

Lavičková Petra

..

-

-

Tl

Ku

-

-

-

Možná Blanka

-

-

Gr

..

Gr

Kp

-

-

Musilová Simona

Ma

..

..

-

..

-

-

-

Procházková Iveta

..

Ce

Sn

..

-

-

-

-

Zahradová Marcela

Sn

-

..

..

Sj

-

-

-

Zavadilová Hana

Ce

Sc

Ja

..

-

..

..

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

odpadá

SPJ

4.A (A2)

 

Volno

 

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Praxe

Černá Ivana

1.hod

supl. (Zv)

IKT

2.C (A2)

(402)

 
 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

UCE

3.B (A1)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

UCE

4.A (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

UCE

4.A (A1)

 

Volno

Geršlová Lenka

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Praxe

 

3.hod

supl. (Mo)

DEJ

1.B

(514)

 
 

4.hod

přesun <<

CJL

2.C

(513)

z 6.hod

 

5.hod

supl. (Mo)

CJL

2.B

(408)

 
 

6.hod

přesun >>

CJL

2.C

 

na 4.hod

 

7.hod

změna

CJL

1.B

(514)

 

Chupík Zdeněk

3.hod

odpadá

NEJ

3.B (A1)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

NEJ

3.A (A1)

 

Praxe

Inwaldová Ivana

1.hod

odpadá

EKO

3.A

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

UCE

3.C (A2)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

UCE

3.C (A2)

 

Praxe

Jančí Ilona

1.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

2.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

3.hod

Suplovací pohotovost

 
 

6.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

FIP

4.A (A2)

 

Volno

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

ESO

4.C (A2)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

ESO

4.C (A2)

 

Maturity

 

3.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Praxe

 

5.hod

dohled v jídelně

 

Kupková Zuzana

4.hod

odpadá

PEK

4.A (A1)

 

Volno

 

6.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 

Lisická Jarmila

1.hod

změna

MAT

2.B

(509)

 
 

3.hod

odpadá

IKT

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Jo)

MAT

1.A (A2)

(408)

 

Marek Pavel

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

IKT

4.C (A1)

 

Maturity

 

2.hod

odpadá

IKT

4.C (A1)

 

Maturity

Minarovičová Jana

2.hod

supl. (Jo)

MAT

1.A (A1)

(410)

 
 

6.hod

změna

MAT

2.A

(509)

 

Sedláčková Šárka

2.hod

supl. (Zv)

ANJ

1.C (A2)

(202)

 
 

4.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

ANJ

4.B (A2)

 

Volno

Sekaninová Dagmar

1.hod

supl. (Zh)

EKO

1.A

(508)

 
 

2.hod

odpadá

UCE

3.B (A2)

 

Praxe

 

3.hod

supl. (Pr)

EKO

2.A

(408)

 

Šístková Jarmila

3.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

Šušková Petra

4.hod

přesun >>

BIO

2.C

 

na 30.5. 2.hod

Švaňhalová Jana

4.hod

odpadá

PEK

4.A (A2)

 

Volno

 

6.hod

dohled v jídelně

 
 

6.hod

odpadá

PEK

3.A (A2)

 

Praxe

Švéda Jakub

6.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

TEV

3.B

 

Praxe

Tláskalová Hana

4.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(205)

 
 

6.hod

odpadá

KAJ

4.C (C2)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

KAJ

4.C (C2)

 

Maturity

Toman Josef

5.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

 

7.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

EKO

 

(508)

supluje

Sekaninová Dagmar

(Zh)

 

2.hod

MAT

A1

(410)

supluje

Minarovičová Jana

(Jo)

 

4.hod

MAT

A2

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Jo)

1.B

3.hod

DEJ

 

(514)

supluje

Geršlová Lenka

(Mo)

 

7.hod

CJL

 

(514)

změna

Geršlová Lenka

 

1.C

2.hod

ANJ

A2

(202)

supluje

Sedláčková Šárka

(Zv)

 

6.hod

CJL

 

(412)

supluje

Kupková Zuzana

(Mo)

2.A

3.hod

EKO

 

(408)

supluje

Sekaninová Dagmar

(Pr)

 

4.hod

ANJ

A1

(205)

supluje

Tláskalová Hana

(La)

 

6.hod

MAT

 

(509)

změna

Minarovičová Jana

 

2.B

1.hod

MAT

 

(509)

změna

Lisická Jarmila

 
 

5.hod

CJL

 

(408)

supluje

Geršlová Lenka

(Mo)

2.C

1.hod

IKT

A2

(402)

supluje

Černá Ivana

(Zv)

 

4.hod

CJL

 

(513)

přesun <<

Geršlová Lenka

z 6.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 30.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Černá Ivana

 

..

..

..

       

Inwaldová Ivana

           

-

-

Joch Jaroslav

..

..

..

-

-

-

..

..

Lavičková Petra

-

..

..

..

-

-

..

..

Minarovičová Jana

 

-

..

-

Li

Li

   

Možná Blanka

Sa

-

..

..

-

..

-

..

Musilová Simona

Bl

..

Iw

-

Ja

-

-

-

Procházková Iveta

-

-

-

-

-

..

..

Gr

Švaňhalová Jana

             

..

Zahradová Marcela

..

..

-

-

Bl

Ku

..

..

Zavadilová Hana

-

-

..

..

..

Cu

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

1.hod

supl. (Ms)

HOZ

2.A

(508)

 
 

5.hod

supl. (Zh)

HOZ

1.B

(508)

 
 

6.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Maturity

Černá Ivana

5.hod

odpadá

IKT

3.A (A2)

 

Praxe

Geršlová Lenka

1.hod

změna

CJL

2.C

(513)

 
 

3.hod

změna

OBN

2.A

(406)

 
 

5.hod

odpadá

CJL

3.A (A1)

 

Praxe

 

6.hod

změna

DEJ

2.B

(411)

 
 

8.hod

supl. (Pr)

DEJ

2.C

(513)

 

Chupík Zdeněk

6.hod

supl. (Zv)

ANJ

1.C (A2)

(205)

 
 

7.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

KAJ

4.B (C2)

 

Volno

Inwaldová Ivana

1.hod

odpadá

UCE

3.C (A2)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.C (A2)

 

Praxe

 

3.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(204)

 

Jančí Ilona

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

EKC

4.B

 

Volno

 

5.hod

supl. (Ms)

UCE

2.B (A2)

(214)

 
 

6.hod

změna

UCE

2.A (A2)

(510)

 

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Praxe

 

2.hod

odpadá

UCE

3.A (A1)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

FIP

4.A (A1)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

FIP

4.A (A1)

 

Volno

 

5.hod

změna

UCE

2.B (A1)

(410)

 
 

6.hod

dohled v jídelně

 

Kupková Zuzana

4.hod

odpadá

PEK

3.A (A1)

 

Praxe

Lisická Jarmila

1.hod

odpadá

IKT

3.B (A1)

 

Praxe

 

2.hod

změna

MAT

2.B

(509)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A (A2)

(408)

 
 

6.hod

supl. (Mn)

MAT

2.A (A1)

(408)

 

Lněničková Hana

1.hod

odpadá

PRA

4.C

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

PRA

3.B

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

PRA

3.A

 

Praxe

Marek Pavel

1.hod

odpadá

IKT

3.B (A2)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

IKT

4.B (A2)

 

Volno

Minarovičová Jana

8.hod

odpadá

MCV

4.A (C1)

 

Volno

Novotníková Romana

2.hod

odpadá

EKT

4.C

 

Maturity

Sedláčková Šárka

2.hod

odpadá

ANJ

4.B (A2)

 

Volno

 

4.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Praxe

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.B (A1)

 

Praxe

Sekaninová Dagmar

1.hod

odpadá

EKO

4.B

 

Volno

 

2.hod

odpadá

UCE

3.B (A2)

 

Praxe

 

4.hod

změna

EKO

2.A

(408)

 

Šušková Petra

2.hod

přesun <<

BIO

2.C

(508)

z 29.5. 4.hod

Švaňhalová Jana

1.hod

supl. (Mo)

CJL

2.B

(408)

 
 

2.hod

změna

CJL

2.A

(406)

 

Švéda Jakub

7.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturity

 

8.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturity

Tláskalová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

4.A (A2)

 

Volno

 

8.hod

odpadá

ANJ

3.A (A1)

 

Praxe

Toman Josef

5.hod

odpadá

NEJ

4.A (A1)

 

Volno

 

6.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Maturity

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Zh)

1.C

6.hod

ANJ

A2

(205)

supluje

Chupík Zdeněk

(Zv)

 

8.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Jo)

2.A

1.hod

HOZ

 

(508)

supluje

Blahová Pavla

(Ms)

 

2.hod

CJL

 

(406)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

3.hod

OBN

 

(406)

změna

Geršlová Lenka

 
 

4.hod

EKO

 

(408)

změna

Sekaninová Dagmar

 
 

5.hod

MAT

A2

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

6.hod

MAT

A1

(408)

supluje

Lisická Jarmila

(Mn)

 

6.hod

UCE

A2

(510)

změna

Jančí Ilona

 

2.B

1.hod

CJL

 

(408)

supluje

Švaňhalová Jana

(Mo)

 

2.hod

MAT

 

(509)

změna

Lisická Jarmila

 
 

3.hod

EKO

 

(204)

supluje

Inwaldová Ivana

(Ms)

 

5.hod

UCE

A1

(410)

změna

Kubaláková Libuše

 
 

5.hod

UCE

A2

(214)

supluje

Jančí Ilona

(Ms)

 

6.hod

DEJ

 

(411)

změna

Geršlová Lenka

 

2.C

1.hod

CJL

 

(513)

změna

Geršlová Lenka

 
 

2.hod

BIO

 

(508)

přesun <<

Šušková Petra

z 29.5. (St) 4.hod

 

8.hod

DEJ

 

(513)

supluje

Geršlová Lenka

(Pr)

 

 

Suplování:   Pátek 31.5.2019

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

3.A

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.B

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

3.C

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

Prax

4.A

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.B

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

Voln

4.C

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

MZk

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Blahová Pavla

..

Sd

Ur

-

-

     

Joch Jaroslav

Mn

..

..

..

-

..

-

 

Lavičková Petra

..

..

Cu

..

-

-

   

Možná Blanka

-

-

Kp

..

-

-

   

Musilová Simona

Iw

Ku

..

-

..

..

Sc

 

Procházková Iveta

..

..

-

-

-

Gr

..

 

Tláskalová Hana

..

Iw

-

Cu

Ja

     

Zahradová Marcela

..

..

-

Ln

-

-

   

Zavadilová Hana

..

..

-

Sc

Cu

-

   

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

501

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

502

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

503

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

504

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

506

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Blahová Pavla

6.hod

odpadá

SPJ

4.C (A2)

 

Maturity

 

7.hod

odpadá

SPJ

3.A (A2)

 

Praxe

Černá Ivana

3.hod

odpadá

IKT

4.B (A1)

 

Volno

Geršlová Lenka

3.hod

odpadá

OBN

4.C

 

Maturity

 

4.hod

odpadá

CJL

3.A (A2)

 

Praxe

 

6.hod

supl. (Pr)

DEJ

2.A

(406)

 
 

7.hod

změna

OBN

2.A

(406)

 

Chupík Zdeněk

3.hod

supl. (La)

ANJ

2.A (A1)

(511)

 
 

4.hod

supl. (Tl)

ANJ

1.C (A1)

(512)

 
 

5.hod

supl. (Zv)

ANJ

2.C (A2)

(202)

 

Inwaldová Ivana

1.hod

supl. (Ms)

EKO

2.B

(204)

 
 

2.hod

Suplovací pohotovost

 
 

2.hod

odpadá

UCE

4.B (A1)

 

Volno

Jančí Ilona

2.hod

změna

UCE

2.A (A1)

(406)

 
 

5.hod

supl. (Tl)

UCE

2.C (A1)

(214)

 

Kubaláková Libuše

1.hod

odpadá

FIP

4.B (A2)

 

Volno

 

2.hod

supl. (Ms)

STA

1.A

(510)

 
 

3.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

 

4.hod

odpadá

EKC

4.A

 

Volno

Kupková Zuzana

3.hod

supl. (Mo)

CJL

1.C

(412)

 
 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A1)

 

Praxe

Lisická Jarmila

2.hod

změna

MAT

2.B (A1)

(509)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Praxe

 

7.hod

změna

MAT

2.B (A2)

(509)

 

Lněničková Hana

4.hod

supl. (Zh)

EKO

1.A

(406)

 

Marek Pavel

7.hod

odpadá

IKT

3.A (A1)

 

Praxe

Minarovičová Jana

1.hod

supl. (Jo)

MAT

1.A

(408)

 
 

5.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Volno

Sedláčková Šárka

1.hod

odpadá

ANJ

3.A (A2)

 

Praxe

 

4.hod

supl. (Zv)

ANJ

1.C (A2)

(511)

 
 

7.hod

dohled v jídelně

 

Šístková Jarmila

1.hod

odpadá

RUJ

3.C (A2)

 

Praxe

 

3.hod

odpadá

RUJ

3.B (A2)

 

Praxe

 

5.hod

Suplovací pohotovost

 
 

5.hod

odpadá

RUJ

4.B (A2)

 

Volno

Šušková Petra

1.hod

přesun <<

BIO

1.C

(508)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

BIO

1.C

 

na 1.hod

Švaňhalová Jana

1.hod

změna

CJL

2.A

(406)

 
 

2.hod

odpadá

OBN

3.A

 

Praxe

 

7.hod

odpadá

PEK

3.B (A2)

 

Praxe

Švéda Jakub

2.hod

supl. (Bl)

SPJ

2.A (A2)

(410)

 
 

3.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A1)

 

Praxe

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Volno

Toman Josef

1.hod

odpadá

NEJ

3.C (A1)

 

Praxe

 

4.hod

odpadá

NEJ

4.C (A1)

 

Maturity

 

5.hod

odpadá

NEJ

4.B (A1)

 

Volno

Urbánek Vít

3.hod

supl. (Bl)

OBN

2.B

(508)

 
 

4.hod

odpadá

TEV

3.C (A2)

 

Praxe

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Volno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MAT

 

(408)

supluje

Minarovičová Jana

(Jo)

 

2.hod

STA

 

(510)

supluje

Kubaláková Libuše

(Ms)

 

4.hod

EKO

 

(406)

supluje

Lněničková Hana

(Zh)

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Pr)

1.C

1.hod

BIO

 

(508)

přesun <<

Šušková Petra

z 7.hod

 

3.hod

CJL

 

(412)

supluje

Kupková Zuzana

(Mo)

 

4.hod

ANJ

A1

(512)

supluje

Chupík Zdeněk

(Tl)

 

4.hod

ANJ

A2

(511)

supluje

Sedláčková Šárka

(Zv)

 

7.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 1.hod

2.A

1.hod

CJL

 

(406)

změna

Švaňhalová Jana

 
 

2.hod

UCE

A1

(406)

změna

Jančí Ilona

 
 

2.hod

SPJ

A2

(410)

supluje

Švéda Jakub

(Bl)

 

3.hod

ANJ

A1

(511)

supluje

Chupík Zdeněk

(La)

 

6.hod

DEJ

 

(406)

supluje

Geršlová Lenka

(Pr)

 

7.hod

OBN

 

(406)

změna

Geršlová Lenka

 

2.B

1.hod

EKO

 

(204)

supluje

Inwaldová Ivana

(Ms)

 

2.hod

MAT

A1

(509)

změna

Lisická Jarmila

 
 

3.hod

OBN

 

(508)

supluje

Urbánek Vít

(Bl)

 

7.hod

MAT

A2

(509)

změna

Lisická Jarmila

 

2.C

5.hod

UCE

A1

(214)

supluje

Jančí Ilona

(Tl)

 

5.hod

ANJ

A2

(202)

supluje

Chupík Zdeněk

(Zv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři